Par mums

 
Prieks iepazīties, mēs esam SIA LEANT, kas nodarbojas ar zelta juvelierizstrādājumu tirdzniecību jau vairāk nekā 20 gadus. Daugavpilī mūsu veikals strādā  kopš 2003. gada. 
Mūsu priekšrocības ir novērtējuši jau tūkstoši klientu. Plašs jaunu juvelierizstrādājumu klāsts no Eiropas, zemas cenas, atsaucīgs un ātrs serviss, garantijas, personīgās atlaides patstāvīgajiem klientiem un vecā zelta lūžņa uzpirkšana.
 
Mēs piedāvājam tikai jaunus zelta izstrādājumus, kvalitatīvā 585 zelta provē ar:
 
  • dārgakmeņiem (briljantiem, smaragdiem, safīriem, rubīniem)
  • pusdārgakmeņiem (topāziem, ametistiem, kvarciem utt.)
  • citiem akmeņiem (pērlem, cirkoniem, oniksiem utt.)
2023. gadā izveidojām mūsu interneta veikalu – www.goldium.lv, lai mēs būtu pieejami mūsu klientiem visā Latvijā un arī ārvalstīs. 
Zelta izstrādājumi, kas redzami mūsu internetveikalā goldium.lv ir marķēti ar Latvijas Proves Biroja provi. Juvelierizstrādājumiem ar dārgakmeņiem papildus tiek pievienota kvalitātes apliecība (birka no Latvijas Proves Biroja), kas apliecina, ka dārgakmeņi ir dabīgie.

Atsauksmes
Cenas , apkalpošana, veikals un aromāts veikala kas ļoti svarīgi prieks manis 100/10🥰 Obligātu nākšu vēl un visiem iesaku !
Jana Maslobojeva
Jana Maslobojeva
2024.06.20.
Замечательный магазин, хороший выбор , демократичные цены и очень вежливое обслуживание. Обязательно будем обращаться только сюда !
Анна Данильченко
Анна Данильченко
2024.04.08.
Отличный ювелирный с отличными и не заоблачными ценами. Заказывали через сайт, очень быстро отвечают о доступности товара. Так же можно связаться и узнать что ещё есть в наличии (оказывается не все выставленно на сайт).)) Подсказали с выбором, все объяснили и выслали. Спасибо, еще не раз воспользуюсь вашими услугами а так же посоветую своим знакомым. Удачи Вам в продвежении и открытии магазина. 🙌🫶 P. S. Кулон и цепочка с бриллиантамом просто восторг 😍то что я искала 🤝💥💎
Renata Kri
Renata Kri
2024.01.19.
Вчера заходил в магазин,хорошие цены и выбор,жена была рада спасибо
Eduards Gravelis
Eduards Gravelis
2023.12.31.
Pasūtīju internetā, sarunājam satikties. Sajūsmā par pirkumu, paldies! Ar nepacietību gaidu, kad atvērsies Jūsu veikals. Forši, ka veikals būs pilsētas centrā. Iesaku!
Karīna Kurbatova
Karīna Kurbatova
2023.10.29.
Заказывали по интернт магазину золотые серьги. Помогли с выбором. Быстрая доставка, отличное качество и цены.
Ольга Лапинска
Ольга Лапинска
2023.10.27.
Я очень доволен своей покупкой в этом замечательном ювелирном магазине! Качество украшений превзошло мои ожидания, а обслуживание было высочайшего уровня. Сотрудники были внимательны и готовы помочь с выбором. Я нашел идеальное украшение.
Janis Arajs
Janis Arajs
2023.10.26.
Покупали обручальные в GOLDIUM, большой выбор, цены на много ниже чем в других магазинах!
stefanija semjonova
stefanija semjonova
2023.10.26.
Купила золотые сережки и цепочку. Очень довольна покупкой. Отличное качество по приятной цене. Я рекомендую этот магазин!
Svetlana Jevsejeva
Svetlana Jevsejeva
2023.10.19.
Ja ir nepieciešami skaisti juvelierizstrādajumi- silti iesaku. Ar ģimeni iepērkamies tika tur, īpašnieki ļoti izpalīdzīgi un laipni, izpilda katru kaprīzi un nav uzbāzīgi, visa ļoti daudz un labākas cenas neesmu redzējusi. Pirku zeltu gan sev, gan kā dāvanas.
Lily Mia
Lily Mia
2023.10.14.
Pirkumu Grozs
LV